“Adam kayırmacılığın, rüşvetin önüne geçmek için geliyoruz”
Siyasi 19.02.2024 22:18:00 0

“Adam kayırmacılığın, rüşvetin önüne geçmek için geliyoruz”

Elmalar Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydoğar; “Kahramanmaraş’ın belediyelerde rantın, adam kayırmacılığın, rüşvetin önüne geçmek için geleceğiz”

31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Dulkadiroğlu İlçesi’nde bulunan Elmalar Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Elmalar’da vatandaşlara hitap eden Aydoğar, depremlerde yıkılmış, viran olmuş Kahramanmaraş’ı ayağa kaldırmak için bu yola çıktıklarını söyledi. Kahramanmaraş’ta adam kayırmacılığın, rüşvetin ve rantın Yeniden Refah belediyeciliğinde son bulacağını belirten Aydoğar, seçilmeleri durumunda Elmalar’ın en büyük eksiği olan kesimhanenin yapılacağını ifade etti. 
 

“KAHRAMANMARAŞ’IN BÜTÜN PROBLEMLERİNİ BİLİYORUZ”
Kahramanmaraş’ın bütün problemini bildiklerini ve çözümlerine hakim olduklarını belirten Aydoğar; “Yeniden Refah Partisi olarak depremden viran olmuş şehrimizi yeniden ayağa kaldırmak için, bu kutlu şehre, bu emin beldeye hizmet etmek için yola çıktık. Biz Kahramanmaraş’ın bütün problemlerini biliyoruz. Elmalar Mahallemizin su problemi olduğunu biliyoruz. Elmalar’ın en büyük eksiği kesimhane. Büyükşehir Belediyesini aldığımız zaman Elmalar’a kesimhane kuracağız. Bizler bu yola sevmek için çıktık. Hangi siyasi görüşte olursa olsun, AK Partili kardeşlerimiz, CHP’li kardeşlerimiz, MHP’li kardeşlerimiz, İYİ Partili kardeşlerimiz hiç fark etmez, biz bu yola hizmet etmek için çıktık” ifadelerini kullandı.
 

“SİZLERİN PROBLEMLERİNİ ÇÖZECEK BU KARDEŞLERİNİZE DESTEK VERİN”
Aydoğar; “Sizlere yol yapacak, sizlerin su problemini çözecek, sizlerin kesimhane problemini çözecek bu kardeşlerinize destek vermenizi istiyorum.31 Mart’ta sandığa giderken; enflasyonu, emeklilerimizin aldığı maaşın, işçilerimizin aldığı maaşın, elektrik ve su faturasının, doğalgaz faturasının, yem fiyatlarının hepsinin raporunu 31 Mart’ta vereceğiz. İktidara diyeceğiz ki; “Biz bu seçim senin belediyeni değiştirdik. Bu enflasyon devam ederse, 2028 yılında iktidarını da değiştireceğiz.” Bu mesajı vereceğiz. Artık çare var, artık alternatif var, artık Yeniden Refah Partisi var” dedi.
 

“İŞİ EHLİNE VERECEĞİZ”
Seçilmeleri durumunda işi ehline vereceklerini belirten Aydoğar; “Genel Başkanımız uğurlarken yolu olmayan, toprağında yetiştirdiği mahsulleri satamayan, bir bardak suya hasret kalan vatandaşları bize emanet etti. Bizleri sizlere hizmet etmek için Kahramanmaraş’a gönderdi. Kahramanmaraş’ta belediyelerde rantın önüne geçmek için geldik, bizler Kahramanmaraş’a adam kayırmacılığın, rüşvetin önüne geçmek için geldik. Peygamber Efendimiz Kabe-i Muazzama’yı fethettiğinde Kabe’nin anahtarını bir gayrı müslime vermişti, çünkü o işinin ehliydi. Bir siyasi partiye din ve mezhep gibi bakmıyoruz. Hepimizin kardeş olduğunu, hepimizin aynı musluktan su içtiğini, aynı depremi yaşadığını bildirmek için geldik” ifadelerini kullandı.
 

“YENİDEN REFAH BELEDİYECİLİĞİNDE YEM VE SAMAN DESTEĞİ VERECEĞİZ”
Belediye başkanı olması durumunda besicilere yem ve saman desteğinde bulunacaklarını söyleyen Aydoğar; “Elmalar’a her zaman gelmiyoruz, bugün gelirken perişan halde bulunan yollarınızdan geçtik. Elmalar’daki problemlerden haberdarız. Elmalar neden Kahramanmaraş’ın besicilik fabrikası olmasın? Elmalar’ın en büyük ihtiyacı yol ve kesimhane. Elmalar’ın en büyük ihtiyacı belediyeden yer desteği. Yeniden Refah Partisi belediyeciliğinde yem ve saman desteğini biz vereceğiz. Bir ülkede gıda üretimi olmazsa istediğiniz kadar silah üretiminiz olsun. Gıdada ve hayvansal üretimde dışa bağımlıysa, istediği kadar silah tüfek üretsin, askeri aç kalır” diye konuştu.
 

“CEKETİMİZİ KOYSAK KAZANIRIZ ZİHNİYETİNE SON VERMEK GEREKİYOR”
Aydoğar, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Genel merkezimiz bir çalışma yürüterek Kahramanmaraş’ın belediye başkanı genç olmalı, dinamik olmalı ve mühendis olmalı dediler, beni göreve layık gördüler. Bu seçimlerde; “Ceketimizi koysak kazanırız” zihniyetine son vererek Yeniden Rehaf’ı seçerseniz iktidara büyük mesaj vermiş oluruz. Bu enflasyon durmazsa; “2028 yılında Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ı seçeceğiz” deyip mesaj vereceğiz.”
 


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

35.2° / 19.8°

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nden Huzur uygulaması

Başkan Görgel: “Büyükşehir Olarak Kurban Bayramı’na Hazırız”

Kahramanmaraş’ta Uzay ve Havacılık Çağı Başlıyor

Türkiye Kamu Sen Kahramanmaraş İl Temsilciliği’nden Basın Açıklaması

Başkan Akpınar, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Cüce ,” Kahramanmaraş’ın ve ilçemizin artık kaybedecek bir dakikası bile yok.”

Görgel: “Ziyaretler Salı ve Cumartesi Günleri Randevusuz Yapılacak"

Arıkan, “Kahramanmaraş’ın en büyük sorunu barınma”

Kahramanmaraş’ta Tefecilik Operasyonu

BBP Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Birinci Sıra adayı Akif Arslan oldu

Kahramanmaraş’ta Bilişim Sistemleri Dolandırıcılığı Operasyonu

Kahramanmaraş, İstanbul’da Yoğun İlgi Gördü

Ebrar Sitesi davasında şok karar !

Başkan Okay, Birlik ve Beraberlik içerisinde Dulkadiroğlu’nu yeniden ayağa kaldıracağız

Büyükşehir, Kapıçam Mezarlığı İçin Ücretsiz Seferleri Duyurdu

Vali Ünlüer ve Başkan Güngör , Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla bir araya geldi

Ebrar Sitesini Yapanlardan İlginç Savunma

Cumhur İttifakı'nın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel oldu

Bakan Yerlikaya, TOKİ Konutları’nda İncelemelerde Bulundu

KMTSO Başkanı Buluntu, Gazetecilerle Bir Araya Geldi