Anasayfam Yap  Sık Kullananlara Ekle Künye Arşiv Reklam
BELEDİYELER
EĞİTİM KÜLTÜR
EKONOMİ
GÜNDEM
RESMİ İLANLAR
RÖPORTAJLAR
SAĞLIK
SİYASİ
SPOR
YAŞAM
KGC Yönetimi TOKİ Başkanı Ömer Bulut İle Görüştü

19.1.2021 - 10:56

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimi ile başlatılanve bir süredir görüşmeleri devam eden, TOKİ Basın Sitesi Projesi’nde önemli aşamalar kaydedildi.

Geçtiğimiz Hafta Ankara’ya giden Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Sayın Mahir Ünal’ın da büyük desteğini alarak TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın Danışmanı Mehmet Demircioğlu, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Niyazi Kara, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Toki Komisyonu Başkanı Kürşad Kerem Akçakale, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Efe ile TOKİ Başkan Yardımcıları Hakan Akbulut, Dursun Baştürk katıldı.TOKİ Basın Sitesi Projesi ile ilgili bu güne kadar yapılan çalışmalar ile ilgili son durum değerlendirilmesi yapıldı.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti’nin Projesi olan,  Basın Sitesi projesi için,  inşallah yapılacak. Arsa devirleri yapıldı. Çalışmalarımız devam ediyor. Sayın Bakanımız Mahir Ünal’da bu projeyi yakından takip ediyor ve çalışmaların bir an önce bitirilmesini ümit ediyor.  Bu bölgede 100 bin sosyal Konut Projesi içerisinde yapılacak olan 350 konut projemizde var. İkisini en kısa zamanda bitirmek istiyoruz diyerek Projenin hayata geçirilmesi için çalışmalara hız verilmesi talimatını verdi.

Konu hakkında açıklama yapan Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ise şunları belirtti; “Kahramanmaraş’ta yapılacak olan Basın Sitesi çalışmaları devam ediyor. Önceki hafta Ankara’ya giden Cemiyetimizin Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleri TOKİ Başkanı Ömer Bulut  ile görüştüler. Ankara’ya giden Başkan Yardımcımız ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz,  Sayın Bakanımız Mahir Ünal’ın Danışmanı Mehmet Demircioğlu ile birlikte TOKİ Başkanımız ve TOKİ Başkan Yardımcılarımız ile bir saate yakın görüşme yaptılar. Görüşme sonucu basın sitesi için, tahsis edilen yerle ilgili anlaşma sağlandı. TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut, “En kısa zamanda saha projelendirilerek yapımına başlanacak” dedi. 

Çuhadar; “ Amacımız Kahramanmaraş’ta görev yapan Basın çalışanlarının ev sahibi olması. Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti olarak Yaklaşık 16 ay önce başlattığımız Basın Sitesi Projesi’nin hayata geçirilmesi için,  çalışmalar, son hızla devam ediyor. Cemiyet olarak 16 aydır Projenin hayata geçirilmesi için görüşmeler yapıyoruz.  Basın sitesi için değişik zamanlarda Ankara’ya giderek takibini yapıyoruz. Bu süre içerisinde TOKİ  ile görüşmeler yapıldı. TOKİ ile yapılan görüşmelerin her seferinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mahir Ünal’ın bizlere büyük desteği oldu.Bu görüşmede basın sitesinin yer konusu netlik kazanırken sahada en kısa zamanda proje çalışmalarının yapılması için söz alındı” dedi

Çuhadar; “Basın Sitesi Projesinin hayata geçirilmesi için yapılan çalışmalarda, başından bu yana büyük desteği olan başta, Mahir Ünal Bakanımıza  olmak üzere TOKİ Başkanımız Ömer Bulut ve  TOKİ Başkan Yardımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantının ardından Mahir Ünal adına, Danışmanı Mehmet Demircioğlu TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a Maraş Yöresel hediyesi takdim etti.ÖNCEKİ HABER
Dulkadiroğlu’nda Karla Mücadele Çalışmaları
SONRAKİ HABER
LÖSEV Uyarıyor: “Saç Bağışı Kabul Etmiyoruz”


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : sbvv6 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 19.1.2021 -
Güncelleme Tarihi : 19.01.2021
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER
  Yorum Gazetesi
Copyright © 2021   

https://www.yorumgazetesi.com/

yorum46@hotmail.com  
Haber Kategoriler

 • BELEDİYELER
 • EĞİTİM KÜLTÜR
 • EKONOMİ
 • GÜNDEM
 • RESMİ İLANLAR
 • RÖPORTAJLAR
 • SAĞLIK
 • SİYASİ
 • SPOR
 • YAŞAM


 • Künye
 • Reklam
 • Arşiv
 • Sitene Ekle
 • İletişim