Anasayfam Yap  Sık Kullananlara Ekle Künye Arşiv Reklam
BELEDİYELER
EĞİTİM KÜLTÜR
EKONOMİ
GÜNDEM
RESMİ İLANLAR
RÖPORTAJLAR
SAĞLIK
SİYASİ
SPOR
YAŞAM
Pehlivan “Milliyetçi Duruşumu Her Zaman Taşıyacağım!”

7.5.2018 - 16:4

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilliği için Ülkü Ocaklarında yetişen milliyetçi camianın gülen yüzü Mustafa Pehlivan, MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP İl Binasında düzenlenen basın açıklamasında konuşan Mustafa Pehlivan, “Bugün karşınızda ülkemize, davamıza, partimize ve ocağımıza nasıl daha fazla hizmet edebiliriz diye aday olduk” dedi. Milletvekili adaylığına talip olmanın en büyük etkeninin ülkücü bir aileden gelmek olduğunu ifade eden Pehlivan,  kendi duruşunun her zaman Ülkü Ocaklarının ve Milliyetçi Hareket Partisinin duruşu olduğunu kaydetti. Pehlivan, “Ertuğrul Başkanımın ve Hüseyin Başkanımın da dediği gibi ülkü ocaklarından yetişmiş birisi olarak, her mertebesinde görev alarak 2017 yılında da Onikişubat ilçe başkanlığında aday oldum.Bugün ise karşınızda ülkemize, davamıza, partimize, ocağımıza nasıl daha fazla hizmet edebiliriz diye aday olduk. Bu göreve talip olmamda ki en büyük etken ülkücü bir aileden gelmek ve o duyguyu damarlarımda hissetmek ben bunu hissetim babam sayesinde ben hissettikten sonra da görev aldığım bu süreçte tüm ülkücü camiamızdan arkadaşlarıma ülkücü bir duruşu ne olduğunu kendi duruşumla göstermeye çalıştım. Benim duruşum her zaman ülkü ocaklarının ve milliyetçi hareket partisinin duruşuoldu. Bu duruşu hiçbir zaman yitirmeden kaybetmeden ömrüm boyunca taşıyabilirsem ne mutlu bana” şeklinde konuştu.


“BİRLİKTEN GÜÇ BULDUK”


Ülkenin en önemli gündemi olan Cumhur İttifakında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarını Kahramanmaraş’ta sıkmadık el gezmedik ev bırakmadan anlatacaklarına dikkat çeken Pehlivan, konuşmasının devamında şunları kaydetti: “ Cumhurbaşkanlığında adayımız Recep Tayip Erdoğan’dır. Milletvekilliğinde isekendi partimizin oyunu artırmak için tüm eş dost arkadaş akraba ile köy köy, ilçe ilçe, sokak sokak gezeceğiz.Bugün beni burada o kadar çok mutlu ettiniz ki yıllardır beraberliğimizi hiç kaybetmedik zaten bugün de bir beraber olduğumuzu birlikten de güç bulduğumuzu hep beraber gördük ve yaşıyoruz. Bundan sonra ki süreçte de ömrüm boyunca sizlerle beraber yol alacağıma söz veriyorum.”


MUSTAFA PEHLİVAN KİMDİR?


Özgeçmişinden de bahseden Pehlivan, “1981 Kahramanmaraş doğumluyum ilk orta lise ve üniversite eğitimimi Kahramanmaraş’ta tamamladım. Şu an da burada yüksek lisansa devam etmekteyim. Yıldır yapmış olduğum Mikro kredi Bölge müdürlüğünden münasebetle Kahramanmaraş’ın her mahallesini her sokağını adım adım bilmekteyim aynı zamanda Kahramanmaraş’ın her ilçesinde faaliyet göstermekteyim.  Bu faaliyetlerimiz esnasında Kahramanmaraş’ta 5 bin dar gelirli aileye kredi imkânı sunmak, iş imkanı sunmak ve aile refahlarını yükseltmek için faaliyetlerimi sürdürmekteyim.  Yıldır 80 bin aileye Kahramanmaraş’ta birebir temas ettim dokundum ve ben bu görevleri yaparken de ülkücü bir duruş sergiledim. Bu insanların sevgisini sayısını kazanarak bu noktaya geldim” ifadelerini kullandı.


 
ÖNCEKİ HABER
Özdarendeli, Kuzey İlçe Teşkilatlarına Ziyarette Bulundu
SONRAKİ HABER
Temayül Yoklamasında Özdemir’e Yoğun İlgi


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : tSd1N 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 7.5.2018 -
Güncelleme Tarihi : 7.5.2018 16
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER  Yorum Gazetesi
Copyright © 2018   

https://www.yorumgazetesi.com/

yorum46@hotmail.com  
Haber Kategoriler

 • BELEDİYELER
 • EĞİTİM KÜLTÜR
 • EKONOMİ
 • GÜNDEM
 • RESMİ İLANLAR
 • RÖPORTAJLAR
 • SAĞLIK
 • SİYASİ
 • SPOR
 • YAŞAM


 • Künye
 • Reklam
 • Arşiv
 • Sitene Ekle
 • İletişim