Anasayfam Yap  Sık Kullananlara Ekle Künye Arşiv Reklam
BELEDİYELER
EĞİTİM KÜLTÜR
EKONOMİ
GÜNDEM
RESMİ İLANLAR
RÖPORTAJLAR
SAĞLIK
SİYASİ
SPOR
YAŞAM
Temayül Yoklamasında Özdemir’e Yoğun İlgi

7.5.2018 - 15:45

24 Haziran’da yapılacak seçimler için AK Parti’de Aday Adaylığı başvurularının tamamlanmasının ardından Türkiye genelinde temayül yoklamaları yapıldı.

Erken seçim kararının ardından, partilerde Cumhurbaşkanı adaylığı ve milletvekilliği aday adaylığı için çalışmalar süratle devam ediyor. AK Parti’de Aday Adayları başvurularının tamamlanması ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’nin her seçimde yaptığı teşkilat temayül yoklaması geçtiğimiz günlerde tamamlandı ve gözler aday listelerinin belirlenmesine çevrildi.Temayül yoklaması sırasında AK Parti teşkilatları Aday Adaylarına yoğun ilgi gösterirken,aday listelerine girmesini istedikleri isimlere oy kullandılar. Cumartesi günü gerçekleştirilen ve bin 160 kişinin oy kullandığı temayülden çıkan sonuçlar AK Parti Genel Merkezine gönderildi.


TEMAYÜL YOKLAMASI 3 İL HARİÇ BÜTÜN İLLERDE YAPILDI

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal, Kahramanmaraş Merkez Spor Kompleksi`nde düzenlenen temayül yoklamasında yaptığı konuşmada, oylamaya çok büyük anlam yüklenmemesi gerektiğini, bunun sadece bir kıstas olduğunu söyledi.

Ünal temayül yoklaması sırasında yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi Türkiye hızla 24 Haziran genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kullanılacağı seçimlere gidiyor. Erken genel seçim kararı alındıktan sonra partimizin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yürütülen çalışmalardan birisini de bugün gerçekleştiriyoruz. An itibariyle Türkiye’nin üç ili hariç geri kalan illerin tamamında temayül yoklaması aynı anda yapılıyor” ifadelerini kullandı.


DEBGİCİ “ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ TÜRKİYE’NİN ŞAHLANACAĞI BİR SÜREÇTİR''

Temayül yoklamasının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, yapılan temayülde çıkan sonucun AK Parti Genel Merkezi’ne gönderileceğini ve adayların belirlenmesinde önemli bir yer tutacağını belirterek, “Artık önümüzdeki süreç, Türkiye’nin daha da şahlanacağı, ileriye gideceği bir süreçtir. Allah’ın izniyle sizlerin ve teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle yapacağımız temayülde değerli milletvekili aday adaylarımıza göstereceğiniz teveccüh, Genel Merkezi’mizin değerlendirmesi ile 24 Haziran’da hem Kahramanmaraş’ımızda hem de Türkiye adına güzel bir seçim olacaktır İnşallah. Rabbim bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinizi muvaffak eylesin, bundan sonra ki çalışmalarınızda da hepinize başarılar diliyorum” dedi.

ÖZDEMİR “AK PARTİ İŞLERİNİ İSTİŞARE İLE YAPAR”


Temayül sırasında teşkilat mensuplarından yoğun ilgi gören Ahmet Özdemir açıklamalarda bulundu.


Temayül yoklamasının milletvekili belirlenmesinin ilk adımı olduğunu söyleyen Ahmet Özdemir, “AK Parti bütün iş ve işlevlerini istişare ile yapar. Bugün burada yapılan teşkilatla bir istişare aslında. Buradan çıkacak sonuç tabi ki Ak Partinin milletvekili belirleme kriterlilerinden sadece bir tanesidir. Burada teşkilatın düşüncesi önemli. Bunun akabinde başka araştırmalarda olacak. Ama inanıyorum ki nihayetinde Kahramanmaraş’ta güçlü milletvekillerinin güçlü temsil için bu bir ön hazırlıktır. Bu temayülün hayırlara vesile olmasını diliyorum” İfadelerini kullandı.
ÖNCEKİ HABER
Pehlivan “Milliyetçi Duruşumu Her Zaman Taşıyacağım!”
SONRAKİ HABER
Kılıç ‘Evin kızı olarak kararlıyım’


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : SHFPT 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 7.5.2018 -
Güncelleme Tarihi : 7.5.2018 15
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER  Yorum Gazetesi
Copyright © 2018   

https://www.yorumgazetesi.com/

yorum46@hotmail.com  
Haber Kategoriler

 • BELEDİYELER
 • EĞİTİM KÜLTÜR
 • EKONOMİ
 • GÜNDEM
 • RESMİ İLANLAR
 • RÖPORTAJLAR
 • SAĞLIK
 • SİYASİ
 • SPOR
 • YAŞAM


 • Künye
 • Reklam
 • Arşiv
 • Sitene Ekle
 • İletişim